Bosch EasyCut 12 0.603.3C9.020

TOP 36 v kategorii Řetězové pily

Bosch EasyCut 12 0.603.3C9.020

Řezání volnou rukou bez námahy – doma nebo na zahradě. Technologie NanoBlade nabízí snadné řezání bez vibrací, bezúdržbové používání...
2 933 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč94 % • 4 224 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč91 % • 801 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč95 % • 2 558 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč87 % • 1 985 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 1 495 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč98 % • 15 832 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 11 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč93 % • 7 313 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 882 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 6 157 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 11 114 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 4 729 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 1 738 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma80 % • 4 784 recenzíDalší informace

2 Ah

lehkost pilky
    kvalitní řez

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše pilka Bosch EasyCut 12 líbí a že jste s jejím řezem spokojen. Věříme, že Vám bude i nadále kvalitním pomocníkem při práci doma nebo na zahradě.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• pilka je velmi šikovná a praktická. je jemná, bez vibrací a jednou rukou lze držet řezaný materiál.
    • není vhodná na syrové dřevo a jak je uváděné v popisu k prořezu stromů. Jemný řetízek se zašlemí a je nutné jej vyčistit drátěným kartáčem.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám naše pilka Bosch EasyCut líbí a doufáme, že Vám bude nadále praktickým pomocníkem při práci na zahradě.

• dobře se s ním pracuje

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši detailní zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch EasyCut 12 líbí a že jste s ním spokojen.

Typ pily
Napětí
Napětí akumulátoru
Kapacita akumulátoru
2 Ah

Řezání volnou rukou bez námahy – doma nebo na zahradě

Vlastnosti hlavního výrobku:

• Technologie NanoBlade nabízí snadné řezání bez vibrací
  • Bezúdržbové používání pilových plátků: nevyžadují žádné promazávání, ostření ani napínání
  • Systém SDS umožňuje rychlou a snadnou výměnu pilového plátku bez klíče
  • Snadné řezání volnou rukou do dřeva, materiálů na bázi dřeva a plastů
  • Akumulátorová mobilita nabízí svobodu pohybu, poutko k zavěšení zase snadné ukládání
  • Power for ALL: Jeden akumulátor pro celý systém nářadí Home & Garden
  • Čip Syneon reguluje využití energie pro optimální účinnost a delší dobu chodu

S pilou EasyCut 12 NanoBlade je řezání mnohem snazší než kdy dříve. Určena pro použití s plátky NanoBlade poskytuje snadné řezání bez vibrací. Tyto pilové plátky nevyžadují promazávání, ostření ani napínání. Toto nářadí je určené pro řezání volnou rukou a provádění přímých a krátkých řezů doma či venku do dřeva a plastu až do 65 mm. Vybavena systémem SDS, který umožňuje rychlou a snadnou výměnu pilového plátku bez klíče. Nabízí mobilitu bez kabelů a je doplněna o poutko k zavěšení pro snadné ukládání.

Technické údaje:

Hloubka řezu ve dřevě [mm]  65
Hloubka řezu do umělé hmoty [mm]  30

Rozsah dodávky:
1× akumulátor PBA 12V 2.5Ah O-B
nanoBLADE Wood Speed 65 (2 609 256 D86)
Plastový kufr
Poutko
Průhledný ochranný kryt pilového kotouče (1 600 A00 J6Z)
Nabíječka GAL 1210 CV

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

lehkost pilky
    kvalitní řez

• dobře se s ním pracuje

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• pro drobné kutilské práce dobrý

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch EasyCut 12 líbí a že jste s ním při kutilské práci spokojen.

• Hezká a lehká
    • Předražená hračka - řeže, ale pomalu. A náhradní plátek je předražený.

Potvrzuji názor, že je to dobrá hračka, ale jiné pilky odvedou mnohem víc práce.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s výrobkem Bosch EasyCut 12 spokojen. Cenové vnímání je subjektivní pro každého, pilka je určena pro kutily a domácí zahrádkáře. Pro profesionální využítí doporučujeme profesionální, silnější nářadí.

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• Pohotově je při ruce

Šikovně padne do ruky a pěkně řeže.

• Mobilita
    • Dlho nevydrží batéria

Dobrá
    Na https://1url.cz/@al predávajú podobné za 1/3 ceny, vyhľadať treba položku 1005004427519888. Dúfam, že recenzia niekoho poteší.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám Bosch EasyCut 12 líbí. Pro delší výdrž doporučujeme výkonnější baterii nebo mít dva akumulátory na výměnu.

• , zakoupeno v PEDDY.cz

• zatím nepoužito, vypadá dobře jako malý pomocník

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch EasyCut 12 líbí a věříme, že i pod odzkoušení s ním budete velmi spokojen.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• malá

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám naše malá Bosch EasyCut 12 líbí a že Vám naše výrobky vyhovují.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Darované, připadal mi praktický a víceúčelový