Hecht 945

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

hobby

Recenze

Pila řeže jak má.

• zakoupeno v Haus Spezi

nemohu posoudit poněvadž jsem ještě produkt řádně nevyzkoušel, ale zatím se jeví dobře

• zakoupeno v MALL.CZ

• Řeže dobře
    • Horší první startování
    • Docela žere :) čekal jsem menší spotřebu, ale před tím jsem měl pouze elektrické pily

Parametry produktu

2800 ot/min
Třída pily
hobby

Popis produktu

Motorová pila Hecht 945, je určena pro všechny chataře a chalupáře, kteří potřebují nařezat větší množství dřeva. Motorová pila vydrží i několikahodinové intenzívní zatížení.

motor: benzínový, 2-taktní ,

výkon (kW): 2,1 kW ,
výkon (PS): 2,7 PS ,
délka lišty: 39 cm ,
hmotnost: 5,4 kg ,
Otáčky volnoběhu: 2800 ot/min ,
Max.počet ot. s řezným příslušenstvím : 9000 ot/min ,
Spotřeba paliva: 1,22 kg/h ,
Palivo: směs benzinu a oleje ,
Kapacita pailové nádrže: 550ml ,

2 ×
7 ×

Pila řeže jak má.

• Za 2 roky 4 krát v servisu

Pila byla pořízena na přípravu dřeva na zimu ale víc byla v servisu jak v lese. Pořad stejná závada,,nejde do výkonu a chcípá,, už bych si ji nepořídil.

• Dobrá cena- dobrý výkon. Řetěz i list Oregon.
    • Trochu horší přístup k šroubu napínání řetězu.

Koupil jsem kvůli ceně a protože s elektrickou pilou nemůžu řezat v lese. Protože jsem se dočetl, že mají uživatelé někdy problém se startováním tak jsem ji kupoval přímo v servisu, který se zabývá opravami i těchto pil. Dostal jsem jí seštelovanou a byl jsem proškolen, jak jí za studena startovat a nemám s tím problém. Startování: Při vypnutém vypínači a vytaženém sytiči 2 krát až 3 krát zmáčknout balónek a stále při vypnutém vypínači 1 krát startovat. Pak zastrčit sytič zapnout zapalování a nastartovat. Což se mi zpravidla povede na poprvé. Za ty peníze není drahá a cena odpovídá kvalitě.Je vhodná snad pro všechny běžné uživatele. Skácel jsem s tím už několik stromů i o síle i 60 cm a neměl jsem s tím problém. Možná by měl být jinak vyřešen vypínač , protože už se mi několikrát stalo, že jsem ji vypnul když jsem nechtěl a když se tak stane když není zahřátá tak startuje hůře.

• zakoupeno v MALL.CZ

• Řeže dobře
    • Horší první startování

• Po nepravidelném použití jsem v podstatě za 3 roky pořezal cca 5 stromů o menším průměru ale najednou se začla pila jako přecucávat a rychle strácela výkon. Vyčistil jsem svíčku, vyměnil palivo ale nic nepomohlo. Po 24 hodinách šla 3 min 100% a pak zase, ztráta výkonu a pak při přidání vždy chcípla. Po min. 2 hodinách odpočinku, běžela 1 minutu a konec. Dnes jsem se s tím pochlubil u specializovaného prodejce (Průcha) a ten mi sdělil, že to má čínskou elektroniku, která toto způsobuje oni to ani neopravují (odhad opravy cca 1/2 hodnoty pily) a doporučení - koupit kvalitnější značkovou pilu stř. třídy tj. 6-10 000,- Kč.

Nekupovat

(značka)

Dobrý den pane Veselko,
    problémy s kolísáním výkonu nejsou patrně spojeny se zapalováním. Pila nemá žádnou elektroniku, je vybavena zapalovací cívkou. Mimochodem kompletní zapalování stojí 475 Kč.
    Vámi popisovaná závada je typická pro potíže v palivovém systému. Příčinou tedy může být špatně seřízená bohatost směsi ( tryska L ), může být i narušená membrána. To se stane zpravidla, pokud je pila používána nepravidelně a je v ní delší dobu ponecháno palivo. Moderní paliva obsahují biosložku, která po nějaké době degraduje, vytváří gelovitou hmotu, jenž zanáší palivový systém a v důsledku může vést i k poškození membrány v karburátoru.

• zakoupeno v Hobby do zahrady

• spolehlivost
    • zatím žádné

vše ok, dobrá cena

• Velmidobrá pila.Srovnatelná výkonově s husquarna 445.Ale pouze ve verzi s karburátorem Walbro.Co mě zarazilo že za stejnou cenu ruzné e-shopy nabízí v x vezích s chudší výbavou.Davejte na to pozor!!!Chtějte pouze s lištou a řetězem oregon a karburátorem Walbro.Byla potřeba trošku seřídit ale jinak bez chyby.
    • O pár deka vyšší hmotnost než zminovaná H 445

Dobrá kvalita a přijatelná cena.Výkonově dostačující pro většinu domácích uživatelů.

• zakoupeno v HECHT

• Velmi dobrá pila pro obyčejného člověka.
    • Velice slabý "manuál " podle kterého sotva může někdo něco udržovat či opravit......

Myslím si, že kdyby na toto téma přidal Váš servis , dalo by se předejít mnoha nechtěným situacím ( a ne tvrzení "že takto to píše výrobce"....

(značka)

Dobrý den
    Uživatelské manuály pouze popisují způsoby, jakými má se strojem zacházet bežný uživatel včetně bežné uživatelské údržby. V žádném případě se nejedná o servisní manuál a nejen z bezpečnostních důvodů nemohou být popisovány seřizování a opravy, které je nutné provádět v autorizovaných servisech. Případný neautorizovaný zásah by mohl znefunkčnit stroj, vést jeho poškození, nebo ovlivnit bezpečnost používání.
    Ačkoli se některé nastavení mohou jevit jako jednoduché, často se setkáváme například s tím, že majitel pily ve snaze zvednout výkon motoru dosáhl opačného účinku, nebo se mu již po zásahu nepodařilo pilu nastartovat. Ke správnému seřízení je totiž nutné nejen dodržet přesně stanovené postupy, zpravidla je rovněž nutné použít speciální nástroje, nářadí nebo otáčkoměr.

• zakoupeno v HECHT