HiKOKI CS35Y

• , zakoupeno v Doktor Kladivo

• Ergonomie
    • Promyšlené uchycení vodící lišty
    • Pomalý rozběh

Dobrá ergonomie, příjemná hmotnost, promyšlené uchycení vodící lišty. Originální japonský design

ještě jsem nepoužil

Popis:

Pozvolný rozběh

Vyvážený design

Brzda

Napínání řetězu bez použití nářadí

Regulace mazání řetězu

• Promyšlené uchycení vodící lišty
    • Pomalý rozběh

ještě jsem nepoužil

• Nahradila starou Makitu UC4030A
    • nastavitelné dávkování mazání řetězu

• Vyvážená
  • , zakoupeno v HitachiXXL.cz

• Pila dělá co má, řeže dřevo.
  • , zakoupeno v HitachiXXL.cz

• Perfektne reze,zatim spokojenost.

Doporucuji.

• Motor v ose, zpracování.
    • Víčko olejové nádrže z boku

Pilku jsem potěžkával s Gardenou co mám doma a tato je ještě o zhruba 2dkg těžší, je cítit kvalitní kovové provedení, žádné plastové ošizené čínské kolečka co dostanete v 99% u konkurence, tady jsou kvalitní kovové převody, navíc jako jediná elektrika má možnost štelování oleje na lištu, takže si nastavíte kolik je potřeba. Pila je dobře vyvážená, dobře řeže a zatím mám ji půl roku, jsem s ní max. spokojen. jediná výtka je k víčku olejové nádržky, mohli ho dát z vrchu, při doplňování oleje je víčko zaneřáděno hoblinama a musí se omést smetáčkem, když se to neudělá, může ze pár pilin napadat do nádržky a posléze to může udělat neplechu s čerpadlem, to je jediná věc co bych jí vytkl, jinak je škvělá a jsem moc rád, že ji mám. Za 3700Kč co jsem za ni dal si myslím, že nemá konkurenci.

• , zakoupeno v Nářadíshop

• lehká a pro ženu

dobrý

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• máme ji krátce, ale zatím spokojenost

doporučuji toto zboží